עו"ד  מקרקעין 

ביצוע עסקת מקרקעין הינו צעד משמעותי בו מעורב הנכס היקר והחשוב ביותר בחיינו. מדובר בתהליך מורכב, הכרוך בבדיקות ובהתלבטויות רבות. לפיכך, בבואכם לבצע עסקת מקרקעין, כדאי לפנות אל עורך דין מקרקעין מנוסה, מקצועי ומבין עניין, אשר ישיג עבורכם את התנאים הטובים ביותר במו"מ, וישמור על האינטרסים שלכם תוך הגנה מפני מוקשים וסיכונים. עורך דין שכזה ידע לנווט אתכם בבטחה בין המחסומים והקשיים, לשתף אתכם ולהציג את היתרונות והחסרונות של כל מהלך. לכן, בביצוע עסקת מקרקעין - כדאי להתייעץ עם עורך דין מקרקעין, ולדאוג כי הוא ילווה את העסקה מתחילתה ועד סופה.

 

זה בדיוק מה שתקבלו במשרדנו - ליווי משפטי שלכם לאורך כל שלבי העסקה, לרבות בדיקות מקדמיות ביחס לנכס, ניהול מו"מ ביחס לטיוטת הסכם, לשם השגת התנאים הטובים והמתאימים ביותר עבורכם, ליווי בהליכי מימון ומשכנתא, דיווח לרשויות המס ורישום הנכס בטאבו. במהלך עבודתה בתחום המקרקעין במשרדים המובילים והנחשבים בארץ בתחום הנדל"ן, בייצוג יזמים וקבלנים מהגדולים בשוק, צברה עו"ד מירי כהן ניסיון בהכרת עסקת המקרקעין על כל שלביה והיבטיה, לרבות מיסוי מקרקעין, מימון עסקאות, תכנון ובנייה, ליקויים וכו', מה שמאפשר למשרד להעניק ללקוחותיו פתרון כולל בביצוע עסקת מקרקעין על ידי מתן שירותים משפטיים ביחס לכלל הנושאים הרלוונטיים לעסקה.

 

משרדנו מעניק שירותים משפטיים מקצועיים ומנוסים, תוך שימת דגש על סטנדרט שירות גבוה, טיפול אישי, צמוד ואדיב לשורה ארוכה של לקוחות מרוצים. כעורכת דין מקרקעין מנוסה וותיקה, עו"ד מירי כהן הינה בעלת קשרים רבים עם מגוון אנשי מקצוע ומומחים בתחום המקרקעין והמיסוי, לרבות שמאי מקרקעין, רו"ח, משפטנים המתמחים במיסוי, אדריכלים ומהנדסים, שנותנים דעתם בשעת הצורך, מסייעים ומייעצים, כל אחד בתחומו, בכדי להעניק ללקוחות סל שירותים רחב ומקיף, וייצוג משפטי יסודי ומקצועי.