מימון

 

 

כל עסקה במקרקעין, מהווה עסקה החייבת במס באופן שעל המוכר חל עקרונית מס שבח ועל הקונה חל עקרונית מס רכישה, ולכן לכל עסקת מקרקעין, גם הפשוטה ביותר, קיים היבט מיסויי. לפיכך, התמחות בעסקאות נדל"ן איננה ברת תוקף, מבלי שתדור בכפיפה אחת עם התמחות במיסוי מקרקעין. מדובר בתחום מורכב ובעל ניואנסים רבים, בעל השלכות רבות על העתיד, אף לאחר שהעסקה הפכה לעניין מוגמר זה מכבר – ולפיכך באמצעות טיפול נכון בו ניתן לחסוך ללקוחות הרבה מאוד כסף. זאת במיוחד לאור הרפורמה במיסוי מקרקעין {תיקון 76 לחוק מיסוי מקרקעין (שבח ורכישה), תשכ"ג-1963 (להלן: "החוק")}, שנכנסה לתוקף בינואר שנה שעברה, אשר טרפה את הקלפים ושינתה באופן משמעותי את הדין אשר היה נהוג עד לאותה עת.

 

למשרדנו הידע, הניסיון והמומחיות בתחום מיסוי המקרקעין על כל היבטיו לאחר שנים רבות של התעסקות בתחום אגב התעסקות במקרקעין ונדל"ן וביצוע עסקאות מסוגים שונים. זכרו תמיד בהקשר זה, כי ייעוץ נכון יכול לחסוך לכם המון כסף! לפיכך, בבואכם לבצע עסקת מקרקעין, כדאי להיוועץ בעו"ד שהינו מומחה במקרקעין, ושמומחיותו באה לידי ביטוי גם במיסוי מקרקעין. מיסוי מקרקעין ידוע כתחום סבוך, הדורש הבנה מעמיקה וטיפול אישי אשר נכנס לעובי הקורה בכל עסקה ועסקה באופן פרטני. משרדנו מספק מענה מסור לנושא רגיש זה מתחילתה ועד סופה של העסקה או הפרויקט.

 

המשרד מלווה את הלקוח, הן בהליכי השומה, ההשגות והעררים, והן בתחום תכנוני מס יצירתיים טרם חתימת ההסכם. הבדיקות השונות הנערכות אל מול הלקוח נעשות מתוך ראייה ארוכת טווח, בהתאם לתכנון העסקי של הלקוח ולצרכיו.

 

 

 

לשאלות נוספות ומענה מיידי בתחום זה, נשמח לעמוד לשרותך בכל עת.

 

תחומי עיסוק